Kredito unija teikianti greitos paskolos refinansavimo paslaugas

Kredito unija teikianti greitos paskolos

TAUPKASĖ — tai kredito unija: įstatymą vykdanti kredito bendrovė, kuri teikia finansines paslaugas savo nariams. Jos nariai tai Kauno miesto ir Kauno bei Jonavos, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonuose gyvenantys, bei dirbantys ar studijuojantys gyventojai, taip pat ir šiuose rajonuose veiklą vykdančios įmonės.

Taupkasė vartojamosios paskolos refinansavimo paslaugas

KREDITO UNIJA GREITOS PASKOLOSKodėl verta rinktis kredito unijos vartojamąsias paskolas? Tai verta vien dėl to, kad greitos paskolos palūkanos yra tik nuo 6%. O pasiskolinti galima net iki 30 000 eurų. Atsakymą, apie paskolos suteikimą gausite per 48 valandas nuo reikiamų dokumentų pateikimo. Jei norėsite paskolą grąžinti anksčiau, tai galėsite padaryti be papildomų mokesčių.

Kredito unija duodamos paskolos automobiliui: finansuojama iki 100% automobilio vertės, nebūtina įkeisti automobilio, perkant iki € 8500 sumos, paskolos terminas iki 60 mėnesių, maksimali paskolos suma iki € 30.000, paskolą galima grąžinti anksčiau termino nemokamai, neribojamas automobilio amžius.

Paskola būsto pirkimui

Paskola skirta būsto pirkimui, statymui, rekonstravimui, renovacijai ar žemės sklypo įsigijimui. Mažesnės palūkanos, patogus paskolos grąžinimo terminas iki 30 metų, pasirinkimas grąžinti paskolą anuiteto arba linijiniu būdu. Galimybė atidėti paskolos grąžinimą iki 12 mėn., atidėjimo laikotarpiu mokant tik palūkanas, laisvė bet kada grąžinti paskolą nemokant jokių papildomų mokesčių ar baudų. Greita paskola suteikiama gaunantiems pastovias pajamas: dirbantiems pagal darbo sutartį, verslo liudijimą, individualios veiklos pažymą, valstybės tarnautojams ir kt.

Refinansuoja bankų, lizingo bendrovių, greitųjų kreditų ir kitų paskolos davėjų kreditus. Mažos palūkanos, žymiai mažesnės mėnesinės įmokos, refinansuojama suma iki 50 000 EUR, galimybė apjungti net iki 7 skirtingų kreditų, atsakymas per 24 valandas.

Pardavus paskolą “Taupkasei” gerokai sumažėja paskolos įmoka. Taip pat refinansuojant yra galimybė apjungti net iki septynių skirtingų kreditų ir mokėti vieną įmoką vietoj kelių. Esant poreikiui galima pasididinti paskolos sumą ypatingai mažomis palūkanomis.