Nemokami Kreditai

Nemokami kreditai

Nemokamai kreditai, kitaip dar vadinami pirmas kreditas nemokamai. Tokie kreditai duodami tik naujiems kredito įmonių klientams. Naujas klientas užsukę į greito kredito įmonės tinklapį gali užtikti reklamą, kad pirmą greitą kreditą gaus nemokamai. Tai yra tiesa: visos įmonės nori rasti naujų klientų, kurie naudotųsi jų finansinėmis paslaugomis ir taptų lojaliais vartotojais. Todėl, dažnai kreditų bendrovės klientų pritraukimui duoda pirmą kreditą be palukanų.

Kokios kredito įmonės duoda pirmą kreditą nemokamai

Kaip duodami nemokami kreditai

Norint gauti Jums labiausiai tinkantį greitą kreditą, primiausia reikėtų pažiūrėti, koks populiariausias kreditų tinklapis siūlo visas paslaugas. Čia rasite daugelį kredito įmonių ir jų paslaugų aprašymus. Pasirinkę Jums tinkantį kreditorių (tai gali būti ir kreditorius, duodantis nemokamus kreditus naujiems klientams) paspauskite nuorodą vedančią į kredito įmonės tinklapį.

Pirmoje eilėje perskaitykite visas kredito teikimo sąlygas. Jei Jūs atitinkate visus reikalavimus (paprastai turi būti pilnametis, 18 ar 21 metų dirbantis pilietus, turintis pastovias pajamas), nusiūskite kredito užklausą kreditoriui. Kreditoriui patvirtinus Jūsų atitikimą kredito gavimo sąlygoms, bus priimtas Jums palankus sprendimas, kreditą išduoti.

Daugelis kredito įstaigų reikalauja patvirtinti Jūsų banko saskaitą. Tam reikia iš Jūsų banko saskaitos, kredito įmonei pervesti nedidelę pinigų sumą. Paprastai, tai būna 1 euro centas. Patvirtinus saskaitą, greitas kreditas gali būti išduotas per 15 minučių.

Kaip gauti kreditą, jei neturiu banko saskaitos

Jei neturite banko saskaitos, ar ja negalite naudotis, greitą kreditą galite gauti tiesiai į namus grynaisiais pinigais. Tokią paslaugą atlieka viena greito kredito įmonė. Užsakius kreditą šioje įmonėje, į Jūsų namus ateis vadybininkas, kuris atneš sutartį. Ją pasirašius, greitą kreditą gausite tiesiai namuose, grynaisiais pinigais.

Kredito palūkanos mokamos kiekvieną savaitę, todėl kredito palūkanų suma nesusikaupia didelė. Tai yra gana patogus kredito gavimo būdas tiems, kad nenori ar negali turėti banko saskaitos, ar nepalieka savo namų.