Nemokami kreditai

Nemokami kreditai

Nemokami kreditai, kitaip dar vadinami pirmas kreditas nemokamai. Tokie kreditai duodami tik naujiems kredito įmonių klientams. Naujas klientas užsukę į greito kredito įmonės tinklapį gali užtikti reklamą, kad pirmą greitą kreditą gaus nemokamai. Tai yra tiesa: visos įmonės nori rasti naujų klientų, kurie naudotųsi jų finansinėmis paslaugomis ir taptų lojaliais vartotojais. Todėl, dažnai kreditų bendrovės klientų pritraukimui duoda pirmą kreditą be palūkanų.

Finbee paskolos is zmoniu
Reikia nemokamo kredito

Greitos paskolos palūkanos nuo 6%. Mažos paskolų mėnesinės įmokos. Kodėl verta rinktis FinBee paskolą? Mažos paskolų palūkanos; individualus požiūris į kiekvieną klientą; paskolos sąlygos priklauso tik nuo kiekvieno kliento asmeninių finansinių rodiklių; galite pasiskolinti nuo 300-6000 EUR.

Bobutes paskola visiems pigiau
Reikia nemokamo kredito

Paskolos su nuolaidomis nuo 50 iki 5 000€. Bobutės paskola dirba individualiai su kiekvienu klientu. Orientuota į sprendimą, nestato į “rėmus” - paskolas įvertina kiekvienam individualiai ir pasitiki, suteikia net pirmą kartą paskolą iki 5,000 € atitikus kitus reikalavimus.

Moki lizingas vartojimo kreditas
Reikia nemokamo kredito

Palankios lizingo ir greitų paskolų sąlygos. Paskolos iki 15 000€. Jūsų patogumui paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val. Įvertinę Jūsų kreditingumą, suteiksime vartojimo kredito limitą nuo 200 iki 5000 Eur, kurį panaudojus ir grąžinus iki kito mėnesio pabaigos nereikės mokėti jokių palūkanų!

SMS pinigai greitas kreditas nemokamai
Reikia nemokamo kredito

Pirmas kreditas nemokamai. Kreditai nuo 100€ iki 5 000€. Greitos kredito refinansavimas. Pirma paskola iki 3000 € nemokamai net 6 mėnesiams. Refinansuojame iki 10 000 € asmeninėmis sąlygomis. Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 20 metų amžiaus.

vivus greiti kreditai visa para
Reikia nemokamo kredito

Greitos paskolos žemomis palūkanomis. Saugu ir patikima. Pildykite paraišką internetu. Gaukite pinigus į savo sąskaitą vos per 5-10 minučių. Mūsų palūkanų normos yra vienos žemiausių visoje rinkoje.

savy pigus kreditai is zmoniu
Reikia nemokamo kredito

Tarpusavio skolinimosi platforma. Greitos paskolos iš žmonių. Paskolos iki 19 000€. Skoliname ir tiems, kas dirba su individualios veiklos pažymėjimu ar verslo liudijimu. Pasiskolink 200 – 35000 EUR 3 – 60 mėn. laikotarpiui. Metinės palūkanos nuo 6 proc.

credit 24 greitas kreditas
Reikia nemokamo kredito

Vartojimo paskolos, paskola automobiliui, greitos paskolos buto remontui. Jūsų patogumui paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val. Suma nuo 300 iki 15 000 Eur.

Kokios kredito įmonės duoda pirmą kreditą nemokamai

SMSPINIGAI.LT — šiai dienai duoda pirmą kreditą iki 1000 €.

Vienas seniausių kreditorių — SMSCREDIT.LT, kuris taip pat duodavo nemokamai pirmą kreditą, buvo sustabdęs veiklą, tačiau šiuo metu vėl veikia ir duoda paskolas.

Kaip duodami nemokami kreditai

Nemokami kreditaiNorint gauti Jums labiausiai tinkantį greitą kreditą, pirmiausia reikėtų pažiūrėti, koks populiariausias kreditų tinklapis siūlo visas paslaugas. Čia rasite daugelį kredito įmonių ir jų paslaugų aprašymus. Pasirinkę Jums tinkantį kreditorių (tai gali būti ir kreditorius, duodantis nemokamus kreditus naujiems klientams) paspauskite nuorodą vedančią į kredito įmonės tinklapį.

Pirmoje eilėje perskaitykite visas kredito teikimo sąlygas. Jei Jūs atitinkate visus reikalavimus (paprastai turi būti pilnametis, 18 ar 21 metų dirbantis pilietis, turintis pastovias pajamas), nusiųskite kredito užklausą kreditoriui.

Kreditoriui patvirtinus Jūsų atitikimą kredito gavimo sąlygoms, bus priimtas Jums palankus sprendimas, kreditą išduoti. Daugelis kredito įstaigų reikalauja patvirtinti Jūsų banko sąskaitą. Tam reikia iš Jūsų banko sąskaitos, kredito įmonei pervesti nedidelę pinigų sumą. Paprastai, tai būna 1 euro centas. Patvirtinus sąskaitą, greitas kreditas gali būti išduotas per 15 minučių.

Kaip gauti kreditą, jei neturiu banko sąskaitos

Jei neturite banko sąskaitos, ar ja negalite naudotis, greitą kreditą galite gauti tiesiai į namus grynaisiais pinigais. Tokią paslaugą atlieka greito kredito įmonės į namus. Užsakius kreditą šioje įmonėje, į Jūsų namus ateis vadybininkas, kuris atneš sutartį. Ją pasirašius, greitą kreditą gausite tiesiai namuose, grynaisiais pinigais. Kredito palūkanos mokamos kiekvieną savaitę, todėl kredito palūkanų suma nesusikaupia didelė. Tai yra gana patogus kredito gavimo būdas tiems, kad nenori ar negali turėti banko sąskaitos, ar nepalieka savo namų.