PROVIDENT paskola grynais pinigais i namus be banko saskaitos

PROVIDENT paskola grynais pinigais į namus be banko sąskaitos

PROVIDENT paskola grynais pinigais i namus be banko saskaitos PROVIDENT.LT — naujiena Lietuvos kreditų rinkoje: paskolos ir kreditai namuose, grynaisiais pinigais, be jokių bankų sąskaitų. Puikus kreditorius tiems, kas neturi banko sąskaitos, ar negali ja naudotis. Paskolos išduodamos ne tik grynaisiais, bet ir pavedimu.

Pirma paskola nemokamai smspinigaiPirmas kreditas nemokamai. Kreditai nuo 100€ iki 5 000€. Greitos kredito refinansavimas.Greitos paskolos internetu
Mokilizingas vartojimo paskolosPalankios lizingo ir greitų paskolų sąlygos. Paskolos iki 15 000€.Greitos paskolos internetu
Finbee paskolos is privaciu zmoniuGreitos paskolos palūkanos nuo 6%. Mažos paskolų mėnesinės įmokos.Greitos paskolos internetu
Vivus credit greiti kreditaiGreitos paskolos žemomis palūkanomis. Saugu ir patikima.Greitos paskolos internetu
Bobutes paskola populiarus kreditasPaskolos su nuolaidomis nuo 50 iki 5 000€.Greitos paskolos internetu
Savy paskolos is zmoniuTarpusavio skolinimosi platforma. Greitos paskolos iš žmonių. Paskolos iki 19 000€.Greitos paskolos internetu

PROVIDENT paslaugomis Lietuvoje jau pasinaudojo virš 30 000 žmonių.

Kaip gauti Provident paskolą

Paskolos išduodamos namuose, sudarius sutartį. Paprastai, paskolos pinigai suteikiami per vieną dieną, po sutarties pasirašymo. Lankstus paskolos grąžinimo grafikas padės Jums nesukaupti didelės sumos grąžinimui, kadangi Provident kredito palūkanos grąžinamos kiekvieną savaitę. Taip paprasčiau sukaupti reikalingą sumą kredito palūkanoms grąžinti.

Norėdami gauti Provident greitą kreditą, užsukite į Provident tinklapį ir užpildykite paskolos paraišką internetu. Gavę šią paskolos paraišką, Provident darbuotojai patikrins Jūsų mokumą. Įvertinus kredito grąžinimo mokumą, darbuotojai susisieks su Jumis. Klientų vadybininkas paruoš paskolos pasiūlymą ir suderins susitikimo laiką su kredito tarpininku, kuris Jums ir išduos kreditą. Atvykęs pas Jus į namus, kredito tarpininkas aptars su Jumis visas paskolos ir kredito sąlygas, bei pasirašysite sutartį.

Kredito grąžinimas

Kreditą gražinti reikės kiekvieną savaitę. Taip nesusikaups didelė kredito grąžinimo suma ir išmokėti kredito palūkanas bus ganėtinai lengviau. Savaitines palūkanas galėsite sumokėti tiesiogiai savo kredito tarpininkui, kuris Jums ir pristatė sutartį, arba galėsite pervesti internetu ar banko pavedimu į sutartyje nurodytą sąskaitą. Atsiskaitymo būdus — mokėti kredito tarpininkui, pavedimu ar kitais būdais, galėsite suderinti su Jus aptarnaujančiu kredito tarpininku. Bet kuriuo metu grąžinimo būdą galima pakeisti.

Kodėl verta rinktis Provident paskolas

Kreditorius įsigilina į kliento situaciją ir jam pasiūlo aiškų, lankstų ir prieinamą kreditą. Naujiems klientams, kreditas paprastai išduodamas mažesnis bei trumpesniam laikui, nei mokiems, be blogos kredito istorijos, esamiems klientams. Kredito tarpininkai suinteresuoti duoti kreditus tik mokiems klientams, kurie tikrai galės grąžinti kreditą. Kreditai suteikiami tik nuolatines pajamas gaunantiems klientams. Bedarbio pašalpą gaunantys asmenys greito kredito gauti negali.

Provident.lt teikia paslaugą paskolos grynais ir greitus kreditus tik dirbantiems, turintiems pastovias pajamas Lietuvos gyventojams. Jei ieškai greito kredito pažiūrėk, ką siūlo įmonė Provident.lt.