Greiti Kreditai Internetu

Greiti kreditai internetu

Greiti mini kreditai internetu. Greitų kreditų įmonės išduodančios greitus kreditus. Minikreditai internetu per 15 minučių. Jei reikia greito kredito, šie kreditoriai padės gauti kreditą be papildomų mokesčių:

pirmas kreditas nemokamaiSMSPINIGAI.LT — pirmas kreditas 1000 eurų 4 mėnesiams nemokamai imant kreditą pirmą kartą.

finbee tarpusavio skolinimasFINBEE.LT — tarpusavio skolinimosi platforma. Pigus kreditai iš privačių kreditorių. Kreditų REFINANSAVIMAS.

credit24 greiti kreditai internetuCREDIT24.LT — greiti kreditai internetu per 15 minučių. Ilgalaikiai kreditai be jokio užstato iki 2 metų.

PROVIDENT.LTKreditas grynaisiais i namus  — kreditai iki 2100 eurų grynaisiais į namus. Greituosius kreditus gausite tiesiai į Jūsų namus. Maži savaitiniai ir mėnesiniai mokesčiai.

savySAVY.LT — greiti kreditai iš privačių kreditorių. Vartojamosios paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu.

litcredit pirmas kreditas nemokamaiLITCREDIT.LT — pirmas kreditas iki 300 eurų nemokamai skolinantis pirmą kartą. Kreditai iki 500 eurų.

creditstar greitas kreditas internetuCREDITSTAR.LT — greiti kreditai telefonu ir sms žinute. Kreditai įvairiems poreikiams iki 600 eurų.

mogo kreditai automobiliuiMOGO.LT — kreditai automobiliams ir už Jūsų automobilio užstatą. Kreditų refinansavimas.

paskoliukas minikreditaiPASKOLIUKAS.LT — greiti kreditai internetu ir sms telefonu be užstato. Kreditai iki 1000 eurų.

mano_paskolaMANOPASKOLA.LT — ilgalaikės paskolos internetu nuo 900 eurų iki 10.000 eurų. Žemos palūkanos.

taupkaseTAUPKASE.LT — kredito unija Kaune. Taupomoji kasa. Paskolos dirbantiems su verslo liudijimu.

ecocredit ekonimiskas kreditasECOCREDIT.LT — kreditas nuo 100 iki 1400 eurų. Kredito įmokų atidėjimas iki 3 mėnesių.

 

Greiti kreditai — kas tai yra

Tikriausiai ne vienas esame susidūrę gyvenime su žodžiu kreditas. Jei niekada jo neėmėme, bet tikrai ne kartą buvo kilusi apie tai mintis. Daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be kredito, kai kas sugebėjo pakilti iki neregėtų aukštumų dėka kredito, o kai kas bankrutavo ir vos suduria galą su galu dėka kreditų.

Kreditavimo principai

Bankiniai kreditavimo principai yra tokie:

  • Laikotarpio principas reiškia, jog kreditas išduodamas nustatytam laikotarpiui;
  • Grąžinimo principas reiškia, jog kreditas turi būti pilnai grąžintas iki nustatyto termino;
  • Mokėjimos principas reiškia, jog kreditą paėmęs asmuo turi užmokėti papildomą nustatytą procentų sumą;
  • Kredito sutarties sąlygų ir banko nustatytų taisyklių laikymasis reiškia, jog asmuo paėmęs kreditą turi laikyti visų sutartyje nustatytų reikalavimų;
  • Kredito sąlygų nekeitimo principas reiškia, jog sąlygos nustatytos anksčiau gali būti pakeistos tik abiem pusėms sutikus;

Reikalavimai kreditui išduoti

Bankas padaro ir patvirtina vidinius dokumentus. Banko išduodami kreditai priklauso nuo kliento tipo:

  • Juridinis asmuo – pinigai pervedami tik į juridinio asmens sąskaitą;
  • Fizinis asmuo – pinigai pervedami į fizinio asmens sąskaitą arba išmokami grynais per banko kasą;

Kreditai išduodami kitos valstybės nacionaline valiuta, gali būti pervesti tik į banko sąskaitą tiek fiziniam tiek juridiniams asmenims, bet ne grynais.

Kredito kaina

Kredito kaina – yra pinigine verte įkainuotas išduotas kreditas. Jis yra įkainuotas procentine išraiška, nustatytas kreditoriaus už jo naudojimo laikotarpį. Kredito kaina dažniausiai priklauso nuo rinkos. Rinka pati automatiškai sureguliuoja kredito kainą, kadangi konkurencija tik didėja, todėl ir bankai turi derintis prie klientų poreikių.

Kreditų mokėjimai

Jie yra skirstomi į dvi dalis:

  • Anuitetinis mokėjimas – mėnesinis mokėjimas suskirstytas į lygias dalis, tai reiškia, jog visą laikotarpį bus mokama tomis pačiomis sumomis kas mėnesį;
  • Linijinis mokėjimas – mėnesinis mokėjimas kurio mėnesinės įmokos nėra vienodos. Jos procentaliai paskirstytos ir mažėja artėjant kredito laikotarpio pabaigai;

Kurį būtent kredito mokėjimo būdą pasirinkti, reiktų gerai apgalvoti, nes tiek vienas tiek kitas būdas turi ir privalumų ir trūkumų.