Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu duodami visų kreditorių skiriasi ne tik palūkanų dydžiu, bet ir pačio kredito sumos dydžiu bei išdavimo sąlygomis. Čia pabandysime supažindinti su visais didžiausiais greitųjų kreditų dalintojais ir jų reikalavimais.

pirmas kreditas nekainuojaSMSPINIGAI.LT — duoda bene didžiausią kredito sumą: iki 1000 eurų net iki 4 mėnesių nemokamai. Greitieji ir vartojimo kreditai be užstato.

greiti kreditai internetuCREDIT24.LT — greitos paskolos internetu iki 3000 eurų 24 mėnesių terminui. Greitieji kreditai per 15 minučių internetu.

Pirmas kreditas neribojamasPASKOLIUKAS.LT — pirmas kreditas neribojamas. Greiti kreditai iki 1000 eurų per 15 minučių. Kreditai internetu ir sms be užstato.

savy kreditai is privaciu kreditoriuSAVY.LT — kreditai pigiau iš privačių kreditorių. Mažos įmokos. Palūkanos tik nuo 6%. Vartojamieji kreditai su NT įkeitimu.

mogo kreditai automobiliuiMOGO.LT — kreditai automobiliui ar pinigai už automobilio užstatą. Gali gauti iki 90% savo automobilio vertės paskolą.

Nauji greitieji kreditai

Žinoma, išvardijome ne visas greitų kreditų įmones. Dar yra tokie kreditoriai kaip PASKOLA23, VIVUS, kurių pasiūlymus rasite šiame paskolų tinklapyje. Šios kredito įmonės taip pat turi savo nišą kreditų rinkoje ir duoda tokius kreditus kaip: kreditai dirbantiems ir turintiems individualios veiklos pažymą, pigų kreditai, žemos kredito palūkanos ir panašiai.

Pirma paskola nemokamai smspinigaiPirmas kreditas nemokamai. Kreditai nuo 100€ iki 5 000€. Greitos kredito refinansavimas.Greitos paskolos internetu
Mokilizingas vartojimo paskolosPalankios lizingo ir greitų paskolų sąlygos. Paskolos iki 15 000€.Greitos paskolos internetu
Finbee paskolos is privaciu zmoniuGreitos paskolos palūkanos nuo 6%. Mažos paskolų mėnesinės įmokos.Greitos paskolos internetu
Vivus credit greiti kreditaiGreitos paskolos žemomis palūkanomis. Saugu ir patikima.Greitos paskolos internetu
Bobutes paskola populiarus kreditasPaskolos su nuolaidomis nuo 50 iki 5 000€.Greitos paskolos internetu
Savy paskolos is zmoniuTarpusavio skolinimosi platforma. Greitos paskolos iš žmonių. Paskolos iki 19 000€.Greitos paskolos internetu

Kas tai yra greiti kreditai

Greitieji kreditai nėra visiškas blogis, kaip kartais manoma, tačiau jais piknaudžiauti nereikėtų. Dažnu atveju, greiti kreditai palengvina gyvenimą, padeda išsisukti iš susidariusių padėčių. Jei Jūs gaunate pastovias mėnesines pajamas, tačiau pritrūkote nedidelės sumos pirkiniui ar apslaugai apmokėti — greitas kreditas dažnai padės Jums. Kaip jau skaitėte aukščiau, kelios greito kredito įstaigos kreditus duoda net nemokamai. Taigi, Jūsų finansinė padėtis tikrai nenukentės, gavus tokį kreditą.