Paskolų sistema kai žmonės skolina kitiems. Finansų bitės

Paskolų sistema kai žmonės skolina kitiems

FinBee yra paskolų sistema kai vieni žmonės skolina kitiems žmonėms. Tokiu būdu vieni uždirba daugiau, o kiti skolinasi pigiau.

greiti kreditai is zmoniu be uzstato

FinBee (Finansų Bitė) – tai internetinė kreditų ir paskolų platforma, kuri atsirado 2015 metais. FinBee tikslas tapti pirmaujančia tarpusavio skolinimo bendrove Lietuvoje, taip pat planuoja plėstis ir į kitas šalis.

Čia naudojami inovatyvūs sprendimai, kurių pagalba galima pasiskolinti labai geromis sąlygomis. Investuotojams tai puiki proga užsidirbsi pinigų.

Kodėl verta skolintis iš FinBee?

Pirmiausia, tai nedidelės kredito palūkanų normos — nuo 6,99%. Antra — kredito dydis nuo 300 iki 6000 €. Trečia — Jūsų paskolos yra apdraustos. Netekus darbo, paskolos įmokas mokės draudimo bendrovė.

Kaip pasiskolinti

zmones skolina pinigus pigiau nei kitur1. Pasirinkite kredito sąlygas. Pasirinkite kredito sumą bei terminą ir pateikite paraišką internetu.
2. Investuotojai varžosi savo tarpe, kad Jūs gautumėte pigų kreditą. Jei Jūsų paraiška yra patvirtinama, investuotojai aukciono būdu nedidelėmis dalimis finansuoja Jūsų kreditą. Tokiu būdu kredito palūkanos lieka nedidelės. Todėl Jūs ir gaunate kreditą už labai nedideles palūkanas.
3. GAUKITE PIGŲ KREDITĄ. Paskutinė kredito kaina yra nustatoma aukciono būdu. Jei palūkanų dydis Jums netinka, galite kredito neimti ir jo atsisakyti. Jei kredito sąlygos Jums tenkina, tarp Jūsų ir kreditorių pasirašoma kredito sutartis ir pinigai pakliūna Jūsų banko sąskaitą. Gautą kreditą reikės grąžinti kiekvieną mėnesį periodinėmis įmokomis.

Kas gali gauti kreditą

Padalijus visų kreditų ir palūkanų sumą iš kredito laiko, pagal Jūsų įsipareigojimus kreditų įstaigoms, kreditavimo dydis sudaro ne daugiau kaip 40 % vartojimo kredito gavėjo namų ūkio pajamų. Besiskolinantysis turi būti vyresni nei 18 metų amžiaus. Norint pasiskolinti, reikia turėti pastovias, darbines, mėnesines pajamas.