Bene didžiausias nemokamas kreditas internete

Bene didžiausias nemokamas kreditas

SMSPINIGAI.LT — gali Tau duoti greitą paskolą ar vartojamąjį kreditą internetu. Tau nereikės nei užstato greitam kreditui, nei greito kredito laiduotojo. Ir tai Tau gali būti visiškai nemokami kreditai net 3 mėnesių laikotarpiui. Kiti ilgalaikiai kreditai išduodami iki 4 metų laikui.

pirmas kreditas nemokamai

Didžiulis nemokamas kreditas

Nemokamas kreditas internetu visa paraSMSPINIGAI.LT nemokamą kreditą duoda visiems, kas atitinka greito kredito gavimo sąlygas, bei pinigus SMSPINIGAI.LT įmonėje skolinasi pirmą kartą. Mini kreditai šioje kredito įstaigoje duodami iki 5000 eurų net iki 3 mėnesių laikotarpiui.

Žinoma, jei Tau reikia pasiskolinti pinigų vienam mėnesiui, ar dviems mėnesiams — paskolą taip pat gausi. O jei atitiksi kredito gavimo reikalavimus, tai pirmas kreditas bus nemokamas. Kiti ilgalaikiai kreditai internetu iki 5000 € gali būti imami net iki 4 metų terminui.

Kiek kainuoja kreditai

Kaip jau minėjome aukščiau, pasiskolinti pinigų iki 1000 eurų galima ir nemokamai. Tačiau, jei Jūs jau ėmėte paskolą šioje įmonėje, nemokamo kredito nebegausite. Bet, kaip ir visose kredito įmonėse, yra galimybė rinktis iš kitų puikių, greitų kreditų pasiūlymų.

Vieni iš populiariausių SMSPINIGAI pasiūlymų, iš kurių galite pasirinkti Jums geriausiai tinkantį, gali būti tokie:
• 500 eurų mini kreditas 1 metams. Mėnesinė įmoka — 60€;
• 900 eurų kreditas 2 metams. Mėnesinė įmoka — 62€;
• 1000 eurų ilgalaikis kreditas 3 metams. Mėnesio įmoka tik 55 €.

Žinoma, galima rinktis ir skubius minikreditus, kurių paskolos grąžinimo terminas yra 30 dienų. Tokie greiti kreditai šiai dienai skolinami su 22% nuolaida:
• 100 eurų minkredito grąžinimas po 30 dienų — 106,25€;
• 200 eurų greita paskola po 30 dienų kainuos 212,50€;
• 300 eurų skubus kreditas. Po 30 dienų grąžinti reikės 318,75€.

Greitų paskolų refinansavimas

Dar viena gera paslauga iš SMSPINIGAI.LT — tai greitų kreditų refinansavimas. Šis kreditorius, gali Tau duoti naują kreditą palankesnėmis sąlygomis, kurio pinigais, pilnai ar dalinai, galėsi padengti kitus turimus kreditus. Pasinaudojus paskolų refinansavimu, nebereikės daryti pavedimus kelioms įmonėms, supaprastės Tavo paskolos administravimas, tiksliau galėsi paskaičiuoti savo pajamas ir išlaidas.

SMS KREDITAI

SMSPINIGAI.LT savo seniems klientams duoda kreditus, kuriuos galima užsisiakyti telefonu, nusiuntus sms trumpąją žinutę. Tačiau, kaip minėjome, greitasis sms kreditas išduodamas tik esamiems registruotiems klientams, kurių telefono numeris nurodytas registracijos metu.