Pigūs greiti kreditai

Pigūs greiti kreditai

Pigūs greiti kreditai internetu. Ką mums siūlo kreditų įmonės, kurios dalija greitus kreditus dirbantiems šalies gyventojams. Pažiūrėkime kreditų reklamas, kurioje tik geriausi greitųjų kreditų pasiūlymai.

smspinigai kreditai

minipaskola kreditas

credit24 kreditas

creditstar per valanda

mogo kreditai

ecocredit

mano paskola be turto ikeitimo

savy ilgalaikiai kreditai

Greiti minikreditai

Greiti minikreditai pigūs nebūna. Dažnai kredito palūkanos būna aukštos. Tačiau, išdalinus kredito terminą ilgam laikui, pavyzdžiui metams, mėnesinės kredito palūkanos atrodo ne tokios jau ir didelės. Kitos greitų kreditų bendrovės, tokios, kaip „Provident„, kuri greitus kreditus grynaisiais atneša į namus, kredito palūkanas surenka kiekvieną savaitę, todėl kredito suma taip pat nesusikaupia didelė. Taigi, nors greitų kreditų palūkanos nėra mažos, jas galima išdalinti taip, kad jos neatrodytų įpatingai didelės.

Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditai tai kreditai, kurių palūkanų mokėjimas išskirstomas į keliasdešimt mėnesių ar keletą metų. Ilgalaikio kredito suma paprastai yra didelė, todėl ilgalaikis kreditas dažnai naudojamas dideliems ir brangiems pirkiniams ar paslaugoms: automobilio ar buto pirkimui, buto remontui ir panašiai. Pavydžiui „Bigbank“ ilgalaikiai kreditai gali būti iki 10 000 eurų ir daugiau. Ilgalaikio kredito grąžinimo terminas taip pat būna nuo 1 ar 2 metų iki keleto metų.

Kreditai be užstato

Kreditai be užstato tai tokia paslauga, kai kredito įmonė savo pinigus Jums skolina vien tik pasitikėdama Jumis ir neimdama jokio užstato už savo pinigus. Privatūs kreditoriai paprastai skolina pinigus tik su užstatu — tai gali būti kilnojamas ar nekilnojamasis turtas. Taip kreditorius užsitikrina, kad Jūs pasistengsite grąžinti pasiskolintus pinigus. Kredito įmonės į paskolas žiūri lanksčiau ir už greitus ir trumpalaikius kreditus užstato nereikalauja.

Nors pats kreditas už užstatą gali būti naudingesnis besiskolinančiąjam. Kreditai su užstatu dažniausiai turi mažesnes palūkanas, kadangi Jūsų paliktas užstatas yra kredito garantas, kad kreditą tikrai išmokėsite. Todėl privatūs kreditoriai ar įmonės, kurios skolina pinigus už užstatą skaičiuoja mažesnes kredito palūkanas.