Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu duodami visų kreditorių skiriasi ne tik palūkanų dydžiu, bet ir pačio kredito sumos dydžiu bei išdavimo sąlygomis. Čia pabandysime supažindinti su visais didžiausiais greitųjų kreditų dalintojais ir jų reikalavimais.

pirmas kreditas nekainuojaSMSPINIGAI.LT — duoda bene didžiausią kredito sumą: iki 1000 eurų net iki 4 mėnesių nemokamai. Greitieji ir vartojimo kreditai be užstato.

greiti kreditai internetuCREDIT24.LT — greitos paskolos internetu iki 3000 eurų 24 mėnesių terminui. Greitieji kreditai per 15 minučių internetu.

Kreditas grynaisiais i namusPROVIDENT.LT — kreditai iki 2100 eurų grynaisiais pinigais tiesiai į namus. Nereikia turėti banko saskaitos. Pinigai išduodami per 1 dieną.

pirmas kreditas nemokamaiMINIPASKOLA.LT — vienas iš populiariausių kreditorių. Paskolos iki 2000 EUR iki 24 mėn. terminui. Teikiame 25% nuolaidą palūkanų sumai.

pirma paskola nemokamaiLITCREDIT.LT — prima paskola nemokamai iki 300 eurų naujiems klientams. Kiti kreditai esamiems klientams iki 500 € 30 dienų terminui.

kreditai sms zinuteCREDITSTAR.LT — greitieji kreditai internetu ir sms žinute. Pirmas kreditas iki 600 €, sekantys kreditai iki 2000 € 24 mėnesių terminui.

Pirmas kreditas neribojamasPASKOLIUKAS.LT — pirmas kreditas neribojamas. Greiti kreditai iki 1000 eurų per 15 minučių. Kreditai internetu ir sms be užstato.

savy kreditai is privaciu kreditoriuSAVY.LT — kreditai pigiau iš privačių kreditorių. Mažos įmokos. Palūkanos tik nuo 6%. Vartojamieji kreditai su NT įkeitimu.

mogo kreditai automobiliuiMOGO.LT — kreditai automobiliui ar pinigai už automobilio užstatą. Gali gauti iki 90% savo automobilio vertės paskolą.

Nauji greitieji kreditai

Žinoma, išvardijome ne visas greitų kreditų įmones. Dar yra tokie kreditoriai kaip Ecocredit, Manopaskola, Taupkasė, kurių pasiūlymus rasite šiame paskolų tinklapyje. Šios kredito įmonės taip pat turi savo nišą kreditų rinkoje ir duoda tokius kreditus kaip: kreditai dirbanties ir turintiems individualios veiklos pažymą, pigų kreditai, žemos kredito palūkanos ir panašiai.

Kas tai yra greiti kreditai

Greitieji kreditai nėra visiškas blogis, kaip kartais manoma, tačiau jais piknaudžiauti nereikėtų. Dažnu atveju, greiti kreditai palengvina gyvenimą, padeda išsisukti iš susidariusių padėčių. Jei Jūs gaunate pastovias mėnesines pajamas, tačiau pritrūkote nedidelės sumos pirkiniui ar apslaugai apmokėti — greitas kreditas dažnai padės Jums. Kaip jau skaitėte aukščiau, kelios greito kredito įstaigos kreditus duoda net nemokamai. Taigi, Jūsų finansinė padėtis tikrai nenukentės, gavus tokį kreditą.